Olej Mahanarayan Tail 100 ml

Olejek Mahanarayan Tail
Olej Mahanarayan Tail 100 ml
Cena:
34,00 zł
Dostępność:
dobra
Nr katalogowy:

DAB-055

Pojemność:
100ml
100% naturalny
Ajurwedyjski olej o szerokim spektrum zastosowań w zakresie problemów mięśni i stawów. Zmniejsza postępujące z wiekiem zesztywnienie stawów i pomaga dłużej zachować ich elastyczność.

Olej Mahanarayan to ziołowy produkt opierający się o oryginalną ajurwedyjską recepturę rozluźniającą napięcie mięśniowe i niwelującą problemy stawów. Zawiera m.in. olej sezamowy, kurkumę oraz słynne indyjskie zioła, które od stuleci są wykorzystywane w naturalnych metodach dbania o ciało i umysł. Dodatek zioła Shatavari zapewnia efekt odmładzający. Dzięki zawartości naturalnych składników o wysokiej skuteczności, olej Mahanarayan zmniejsza dyskomfort stawów oraz mięśni, pomaga się rozluźnić i zrelaksować. Działa wspomagająco przy powrocie do sprawności fizycznej.

Olej Mahanarayan polecany jest w następujących przypadłościach: problemy stawów, pleców (zarówno mięśniowe okolic barkowych jak i lędźwiowych), napięcia mięśniowe (np. będące wynikiem stresującego stylu życia, obciążającej psychicznie pracy itd.), zmiany o charakterze reumatycznym, urazy powstałe w wyniku uprawiania sportów lub inne urazy wysiłkowe. Jeżeli praca przy biurku w pozycji siedzącej powoduje u Ciebie dyskomfort i napięcie – olej Mahanarayan pomoże go zniwelować. Olej dobrze sprawdza się do stosowania w przypadku sztywności stawów i niskiej elastyczności układu kostno-mięśniowego. Działanie rozgrzewające wspomaga regenerację mięśni i stawów.

Olej doskonale sprawdza się do stosowania w tradycyjnym masażu ajurwedyjskim, a w szczególności masażu Abhyanga. Jest to całościowy masaż ciała, który wspomaga krążenie i przepływ limfy, a w rezultacie – ułatwia detoksykację organizmu. Masaż z olejem Mahanarayan redukuje głębokie napięcia w ciele, odpręża i dodaje witalności i energii życiowej.

Opakowanie: szklana butelka z ciemnego szkła z metalową nakrętką.
Pojemność: 100 ml

Stosowanie:
Olej nie nadaje się do spożycia, jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Przed użyciem mocno wstrząśnij butelką aby składniki dokładnie się wymieszały i połączyły.
Przed aplikacją rozgrzej olej w dłoniach lub włóż butelkę do ciepłej wody.
Nakładaj olej niewielkimi partiami na dłonie, a następnie na problemowe miejsca, wykonując jednocześnie odpowiedni masaż.

Bezpieczeństwo:
Nie stosuj oleju jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik oleju.
Chroń oczy przed kontaktem z olejem. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, przepłucz je obficie czystą wodą.
Przechowuj produkt w miejscu suchym i chłodnym, poza zasięgiem dzieci.
Chroń przed dostępem światła słonecznego.